Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Tenerife

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Tenerife i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Tenerife info

Wynajem Aut Tenerife
Wynajem samochodów Tenerife

Teneryfa to największa wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się w Oceanie Atlantyckim na północno-zachodnich wybrzeży Afryki. Tenerife liczy ponad 220 000 (2009).

Teneryfa jest popularnym wyspie wakacje i każdego roku jest ok.. 5 milionów turystów tutaj, ponieważ na wyspie bujną i piękne plaże. Wyspa składa się z kilku miast, z których największym jest Santa Cruz de Tenerife z muzeów, zabytkowych budynków i piękne parki. Główne miejscowości turystycznej Puerto de la Cruz jak terminy takich jak park wodny, park rozrywki i zwierząt oraz ogród botaniczny.

Tenerife North Airport i Tenerife South Airport są dwa międzynarodowe lotniska na wyspie, a zlokalizowanych odpowiednio na północy i na południowym wschodzie wyspy.