Wynajem samochodów Torremolinos

» Cele podróży » Wynajem samochodów Torremolinos
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Torremolinos

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Torremolinos i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Torremolinos info

Wynajem Aut Torremolinos

Wynajem samochodów Torremolinos

Torremolinos jest miastem, które należy do Andaluzji i znajduje się daleko na południe Hiszpanii. Miasto położone jest w nadmorskiej strefie znany jako Costa del Sol i graniczy z Morzem Śródziemnym. To jest tylko ok. 15 km do miasta Malaga w północno-wschodniej, w 2010 było około 65 000 mieszkańców w Torremolinos.

Torremolinos był bardzo popularnym turystycznym od 1950 roku i był jednym z pierwszych nadmorskich kurortów, które zostały opracowane w pasie wybrzeża. Obecnie istnieje wiele gości, którzy przyjeżdżają tutaj, aby leżeć na plaży, zwiedzanie parków rozrywki Aqualand, Tivoli World lub krokodyle oglądać na Crocodile Park.

Pablo Ruiz Picasso lotniska należy do Malaga i znajduje się ok.. 5 km na północ od Torremolinos. Jest to czwarty co do wielkości lotnisko w kraju.