Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Torremolinos

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Torremolinos i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Torremolinos info

Wynajem Aut Torremolinos
Wynajem samochodów Torremolinos

Torremolinos jest miastem, które należy do Andaluzji i znajduje się daleko na południe Hiszpanii. Miasto położone jest w nadmorskiej strefie znany jako Costa del Sol i graniczy z Morzem Śródziemnym. To jest tylko ok. 15 km do miasta Malaga w północno-wschodniej, w 2010 było około 65 000 mieszkańców w Torremolinos.

Torremolinos był bardzo popularnym turystycznym od 1950 roku i był jednym z pierwszych nadmorskich kurortów, które zostały opracowane w pasie wybrzeża. Obecnie istnieje wiele gości, którzy przyjeżdżają tutaj, aby leżeć na plaży, zwiedzanie parków rozrywki Aqualand, Tivoli World lub krokodyle oglądać na Crocodile Park.

Pablo Ruiz Picasso lotniska należy do Malaga i znajduje się ok.. 5 km na północ od Torremolinos. Jest to czwarty co do wielkości lotnisko w kraju.