Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut San Pedro

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w San Pedro i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

San Pedro info

Wynajem Aut San Pedro
Wynajem samochodów San Pedro

San Pedro de Alcántara usytuowany jest na wybrzeżu Costa del Sol, na samym południu Hiszpanii. Graniczy z miastem w basenie Morza Śródziemnego, i to o. 100 km na Tarifa, znajduje się daleko na południe kraju. Modnej miejscowości Marbella jest tylko 10 mil na północny wschód od San Pedro de Alcántara. Miasto jest domem dla ok.. 27 000 mieszkańców (bez roku).

W październiku każdego roku odbywają się w Feria de San Pedro de Alcántara jest rynek rozrywki, stoiska i wystawy. W centrum jest z ruchu kołowego ulicy handlowej, i jest promenadzie wzdłuż plaży z wieloma restauracjami i barami.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko w Maladze, znany również jako Pablo Ruiz Picasso lotniska, ok. znajduje. 60 km na północ od miasta.