Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut El Hierro Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na El Hierro Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

El Hierro Lotnisko info

Wynajem Aut El Hierro Lotnisko
Wynajem samochodów El Hierro Lotnisko

Lotnisko El Hierro (VDE) znajduje się na wyspie El Hierro należącej do Wysp Kanaryjskich od kontynentu afrykańskiego. Lotnisko znajduje się ok.. 2 km w linii powietrznej od miasta Valverde w północno-wschodniej części wyspy. Autobus kursuje co godzina między Valverde i lotniska, a możliwe jest również, aby wziąć taksówkę.

El Hierro Airport jest jedynym na wyspie, aw 2008 r. został zarejestrowany prawie 200 000 pasażerów.Firmy Binter Canarias i TopFly.com są jedynymi związane z lotniska, który oferuje loty do, między innymi Las Palmas de Gran Canaria, Teneryfa Północna lotniska i Tenerife South Airport.

Na El Hierro Airport to jeden sklep i restauracja oraz plac zabaw i biuro rzeczy. Nie są związane z hoteli na lotnisko, ale jest kilka w Valverde.